تیشرت کار


تیشرت کار پوششی حرفه‌ای و نماد تعهد و احترام در محیط کار می‌باشد.تی شرت کار ترکیبی از راحتی و دوام بسیار بالا می‌باشد تا فرد بتواند تمامی کارهای روزمره خود را به راحتی و بدون مزاحمت انجام داده و ظاهری بسیار شیک و موجه داشته باشد.

نکات مهم برای انتخاب تیشرت کار حرفه ای

تی شرت کار قرار است ساعت‌ها بر تن کارکنان شما باشد. پس باید عواملی چون راحتی، دوام، سبک‌بودن و قیمت را در نظر بگیرید.

راحتی 

نه تنها تیشرت کار، بلکه تمامی لباس‌های حرفه‌ای باید بسیار راحت باشند. زیرا این تیشرت قرار است ساعت ها بر تن کارکنان باشد. قابل تنفس (ضد تعریق) و راحتی اولین چیزی است که باید به دنبال آن باشید.

دوام

تیشرت کار باید بسیار با دوام باشد. این تیشرت باید از جنس‌های بسیار مقاوم و با کیفیت دوخته شده‌ باشند که در هنگام شستشو‌های متعدد مانند روز اول خود باقی بمانند.استفاده ترکیبی از پنبه و پلی‌استر می‌تواند به دوام پارچه تی شرت کار کمک کند.

سبک بودن

یک تیشرت کار باید آنقدر سبک باشد که فرد احساس خستگی نکرده و در طول مدت کار بتواند آزادانه حرکت کرده و راندمان بالایی داشته باشد.

قیمت

قیمت تمام شده یک تیشرت کار برای ما بسیار مهم است. معمولا هر چقدر دوام و کیفیت تی شرت کار بالاتر باشد، قیمت‌ آن هم بیشتر می‌شود.در فروشگاه اینترنتی ایمن نام (imennam) قیمت همه تیشرت‌های کار بر اساس کیفیت و دوام تعیین می‌شوند.

کاربرد تیشرت کار

تیشرت کار یکی از پرفروش‌ترین لباس‌های کار در ایران می‌باشد که همه جا بخصوص رستوران‌ها،‌ فروشگاه‌های زنجیره‌ای، فست‌فودها و امثال آن بیشتر از بقیه استفاده می‌شود.

رستوران 

رستوران‌ها به عنوان لباس کار می‌توانند از یک شکل تیشرت کار تهیه کنند که علاوه بر زیبایی ظاهری و یکدست بودن، حرفه‌ای بودن آنها را نیز نمایش دهد.

فروشگاه‌های زنجیره‌ای

تمامی فروشگاه‌های زنجیره‌ای می‌توانند برای شناخته شدن پرسنل فروش خود از تیشرت‌های یکدست کار سفارش بدهند تا مشتریان به سادگی بتوانند با آنها ارتباط برقرار کرده و خرید لذت بخشی داشته باشند.

فست فود

فست‌فودها همانند رستوران‌ها بهتر است برای پرسنل داخل سالن و در معرض دید خود از تیشرت کار استفاده کنند. این کار باعث می‌شود تا مشتریان از یکدست بودن و تمیزی ظاهری آنها لذت برده و همیشه از آنها خرید کنند.

جنس تیشرت کار 

برای خرید تیشرت کار باید به جنس آن توجه کنید. معمولا پارچه‌ تیشرت های کار ایمن نام (imennam) از پنبه، پلی استر و لاکرا هستند.
  • پنبه: قابل تنفس و راحت است.
  • جودون:  ترکیبی از قابل تنفس بودن، مقاومت در برابر چروک،‌ کشسانی مناسب و دوام بالا
  • پلی استر: دوام بسیار بالایی داشته و رنگ آن هم به ندرت از بین می‌رود. سریع خشک شده و چروک نمی‌شود.
  • لاکرا: کشسانی بالا و مناسب برای مشاغلی که نیاز به حرکت زیاد دارند.
 

نکات مهم قبل از خرید تیشرت کار

قبل از خرید ابتدا مشخص کنید که چه جنسی از تیشرت کار ایمن نام (imennam) برای شما مناسب است.چند نکته مهم برای انتخاب و خرید تیشرت کار:
  1. کیفیت و دوخت خوبی داشته باشد
  2. قابلیت شستشوی مداوم در لباسشویی را داشته باشد
  3. از پارچه قابل تنفس دوخته شده باشد
  4. نیازهای محل کار شما را برآورده کند

نحوه خرید تیشرت کار از ایمن نام 

برای خرید از ایمن نام (imennam) ابتدا وارد سایت شده و تیشرت کار را انتخاب کنید.در اینجا با طیف گسترده‌ای از طرح و مدل مواجه می‌شوید. ابتدا باید مدل و طرح مورد نظر خود را انتخاب کرده و بعد از مقایسه، مدل انتخابی خود را خرید کنید.همچنین برای خرید‌های عمده و گرفتن تخفیف می‌توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.