پیش بند باریستا

پیش بند باریستا یکی از مهمترین پوشش‌هایی است که باید در کافه‌ها از آن استفاده شود. این پیش‌ بند برای آراستگی و جلوگیری از کثیف‌شدن لباس باریستا بسیار ضروری است. از آنجایی که باریستا با انواع مواد خوراکی کار داشته و به صورت مستقیم با مشتری سروکار دارد، اگر هر گونه کثیفی روی آن ایجاد شود، به سرعت می‌تواند آن را تعویض کند و نیازی نخواهد داشت تا کل لباس خود را عوض کند. با این کار همیشه ظاهری بسیار آراسته وحرفه‌ای به خود خواهد کرفت. در اینجا درباره نکات مهم درباره خرید پیش بند باریستا با هم صحبت خواهیم کرد.

انواع پیش بند باریستا

پیش بند‌های باریستا در انواع مختلفی طراحی و دوخته می‌شوند که هر کدام برای یک نوع کار خاص هستند. بر اساس نیاز و سبک کار باریستا می‌توانید یکی از آنها را انتخاب کنید.

پیش بند کامل باریستا

 این نوع پیش بند از بالای سینه تا زانو را می‌پوشاند و معمولاً دارای جیب‌های بزرگی است که می‌توانید لوازم دم دستی خود را در آن قرار دهید که معمولا این کار را انجام نمی‌دهند. همچنین می‌توانید لوگوی کافه را نیز روی آن چاپ کنید.

پیش بند نیم‌تنه باریستا

در این نوع پیش بند که بسیار مرسوم است، فقط از کمر به پایین پوشش داده می‌شود و معمولا برای کسانی که می‌خواهند حرکات سریع داشته باشند و از مشتری سفارش بگیرند استفاده می‌شود. معمولا این پیش بند جنبه نمایشی دارد.

پیش بند با بند چرمی باریستا

 این پیش بندها با بندهای چرمی دوخته می‌شوند که بسیار شیک و بادوام هستند. بند این پیش بند قابل تنظیم بوده و برای هر کس بر حسب اندازه تنظیم می‌گردد. معمولا کافه‌های شیک و گران‌قیمت از آن استفاده می‌کنند که نمادی از شیک و حرفه‌ای بودن نیز می‌باشد.

پیش بند بدون بند

این نوع پیش بند برای کاربردهای سریع و آسان طراحی شده است و به راحتی قابل پوشیدن و درآوردن است. طراحی بدون بند اغلب برای محیط‌هایی که نیاز به تعویض سریع پیش بند دارند مناسب است.

ضرورت استفاده از پیشبند باریستا

استفاده از پیش بند باریستا فقط برای جلوگیری از کثیف شدن لباس باریستا نیست، بلکه یک تصویر بسیار حرفه‌ای و قابل احترام به وی می‌دهد. برای مشتریانی که به کافه شما مراجعه می‌کنند و ظاهر باریستا را می‌بینند بسیار مهم است. زیرا باید ظاهر شما بسیار شیک،‌ تمیز و حرفه‌ای نشان داده شود.

قیمت و خرید پیش بند باریستا در ایمن نام

مهمترین چیزی که باید برای خرید پیش بند باریستا در نظر بگیرید، قیمت مناسب آن است که بر اساس جنس پارچه، نوع دوخت و طرح آن بسیار متغیر است. فروشگاه ایمن نام (Imennam) یکی از معتبرترین و بهترین فروشگاه عرضه انواع لباس کار، لباس آشپزی، پیش بند و … است که تمامی محصولات خود را با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت به شما عرضه می‌کند. تنها کافی است از بین محصولات موجود در سایت با بررسی کامل مشخصات، یکی را انتخاب کرده و تحویل بگیرید. با ایمن نام خریدی آسان را همین حالا تجربه کنید. برای سفارش عمده و استفاده از تخفیف ویژه حتما با کارشناسان ما در تماس باشید.