لباس کار زنانه

لباس کار زنانه یکی از مهمترین پوشش‌هایی است که تمام کارکنان باید در محیط‌های کاری مختلف برتر کنند. لباس کار زنانه نه تنها باعث زیبایی و یکدست بودن در فضای کار می‌باشد، بلکه باعث حفظ ایمنی و بهداشت نیز می‌گردد. در اینجا قصد داریم درباره لباس کار زنانه شیک و نحوه انتخاب درست آن با شما صحبت کنیم.

اهمیت استفاده از لباس کار زنانه 

تمام خانم‌هایی که در محیط‌های صنعتی، کارگاهی، درمانی، خدماتی و اداری فعالیت می‌کنند حتما باید از لباس‌های کار مخصوص به آن شغل استفاده کنند تا در عین شیک و مرتب بودن، از خطرات شغلی مانند برخورد اشیا به بدن،‌ ریختن مایعات، مواد شیمیایی، سایش و … در امان باشند.

علاوه بر این یک لباس کار زنانه شیک می‌تواند باعث افزایش روحیه و انگیزه آنها شود. در نتیجه روحیه کل اعضای تیم بالاتر رفته و حس زیبایی و نظم را به آنها القا می‌کند.

در ادامه با انواع لباس کار زنانه بیشتر آشنا می‌شویم.

انواع لباس کار زنانه 

لباس کار زنانه اداری 

اولین و پرفروش‌ترین لباس کار زنانه، نوع اداری است. این لباس یک ست بسیار کامل، شیک و درخور است که می‌توانید در تمام محیط‌های رسمی، اداری و یا آموزشی از آنها استفاده کنید. لباس اداری زنانه ظاهری بسیار شیک و حرفه‌ای داشته و بسیار راحت و قابل تنفس است. بدین ترتیب برای ساعت‌های بسیار طولانی می‌توانید بدون احساس خستگی و گرما به فعالیت خود بپردازید.

لباس کار زنانه پزشکی و آزمایشگاهی

یکی از مهمترین لباس‌های کار، لباس کار پزشکی است. انواع لباس کار زنانه پزشکی برای تمام خانم‌هایی که در چنین محیط‌هایی کار می‌کنند ضروری است. این لباس‌های غالبا شامل روپوش‌های بلند و شلوار است که از پارچه‌های آنتی‌باکتریال ساخته شده و به راحتی شسته و استریل می‌‌شوند. علت بلند بودن آنها این است که آلودگی‌های محیطی هیچ راهی برای وارد شدن به بدن شما را نداشته باشند.

لباس کار زنانه مهندسی

این نوع لباس کار مخصوص خانم‌هایی طراحی شده است که فعالیت‌های مهندسی و نظارتی دارند. چون مدام باید در شرایط مختلف حاضر شوند. به همین دلیل از پارچه‌های بسیار مقاوم و راحت دوخته می‌شوند که بعضا جیب‌های مختلف برای قرار دادن وسایل مهم را دارند.

لباس کار زنانه خدماتی و تشریفات

یکی از مهمترین لباس‌های کار زنانه، لباس خدمات و تشریفات است که طیف گسترده‌ای از مشاغلی چون کار در رستوران‌ها، کافه‌ها، هتل‌ها، شرکت‌ها و بسیاری دیگر را شامل می‌شوند که هدف اصلی از پوشیدن آنها اول ظاهر بسیار شیک و مرتب است و بعد از آن رعایت بهداشت و سلامتی خانم‌ها می‌باشد.

این دسته لباس زنانه دارای تنوع و طیف بسیار گسترده‌ای است که بر اساس نوع شغل و سختی فعالیت تقسیم بندی می‌شوند.

قیمت لباس کار زنانه

قیمت لباس کار زنانه همیشه بر اساس عوامل بسیار مختلفی مانند جنس پارچه، مدل، نوع دوخت، برند و کیفیت کلی آن مشخص می‌شود.

اگر از برندهای بسیار معروف بخواهید لباس کار زنانه تهیه کنید، قطعا قیمت لباس بسیار بیشتر خواهد شد. همچنین هر چقدر کیفیت کلی یک لباس کار زنانه شیک بیشتر باشد، قیمت آن هم بالاتر می‌رود و در عوض عمر و دوام آن نیز بیشتر است.

به طور کلی، قیمت لباس کار زنانه در ایران از حدود 100 هزار تومان تا 1 میلیون تومان متغیر است.

نکات قبل از خرید و انتخاب لباس کار زنانه

  1. بر اساس نوع شغل و محیط کار لباس را انتخاب کنید
  2. حتما بر اساس نوع شغل و آسیب‌های احتمالی محیطی جنس لباس کار زنانه خود را انتخاب کنید.
  3. لباس کار زنانه باید بسیار راحت باشد تا مانع فعالیت حرفه‌ای شما نشود.
  4. حتما لباس کار یک یا نیم سایز از لباس‌های شخصی بزرگ‌تر باشد.
  5. بر اساس محیط کاری و الزامات آن رنگ و طرح لباس کار را انتخاب کنید.
  6. لباس کار حتما باید از پارچه‌های قابل تنفس دوخته شده باشد تا در هنگام فعالیت گرمای زیادی تولید نشود.
  7. به ویژگی‌های خاص هر لباس توجه کنید: جیب‌های زیاد، قابلیت شستشو در ماشین لباسشویی، ضد آب بودن، ضد مواد شیمیایی بودن و … 
  8. حتما به ایمنی لباس کار زنانه قبل از خرید دقت کنید. خانم‌هایی که در محیط‌های صنعتی یا شیمیایی و دارویی و … فعالیت می‌کنند حتما باید لباس مخصوص به آن شغل را انتخاب کنند.
  9. حتما از یک فروشگاه معتبر لباس کار زنانه خود را خریداری کنید.

خرید لباس کار زنانه از ایمن نام 

ایمن نام (Imen nam) یکی از معتبرترین عرضه‌کننده انواع لباس کار زنانه و لوازم و تجهیزات ایمنی در ایران است که یک خرید بسیار راحت و آسوده را برای شما رغم می‌زند. برای خرید به صورت عمده و یا دریافت تخفیف بیشتر حتما با ما در تماس باشید.