لباس کار مهندسی


لباس کار مهندسی مخصوص تمام مهندسین و کسانی است که در محیط‌های کاری پر خطر یا در معرض آلودگی قرار می‌گیرند استفاده می‌شود.لباس کار مهندسی به گونه‌ای طراحی شده‌اند که کاربر بتواند به راحتی وظایف خود را انجام دهد و ظاهری بسیار حرفه‌ای و شیک هم داشته باشد.

ویژگی‌های لباس کار مهندسی

یک لباس مهندسی باید در عین زیبایی و شیک بودن بتواند تمام نیازهای فرد را برطرف کرده و در مقابل عوامل محیطی پر خطر مانند سرما، گرما، مواد شیمیایی و فرسایش مقاومت کرده و از فرد در مقابل آنها محافظت کند.لباس کار مهندسی شیک باید از پارچه قابل تنفس و ضد تعریق دوخته شده باشد تا فرد در آن احساس راحتی داشته باشد.و در آخر باید به گونه‌ای باشد که حرفه‌ای و ارشد بودن فرد را به خوبی نشان دهد.

جنس لباس کار مهندسی و تاثیر آن بر قیمت

لباس کار مهندسی معمولا از جنس‌های مختلفی مانند ترگال، کتان و کجراه تولید می‌شوند که هر کدام ویژگی‌های خاصی دارند که بر همین اساس قیمت لباس کار مهندسی را تعیین می‌کنند.

ترگال

ترگال علاوه بردوام قیمت مناسبی نسبت به سایر پارچه‌ها دارد. از مهمترین ویژگی‌ آن مقاومت در برابر سایش و پارگی است که برای محیط‌های سخت مانند ساختمان سازی و کارگاه‌هایی که دستگاه‌های مکانیکی دارند بسیار استفاده می‌شود.

کتان

لباس مهندسی کتان به دلیل خاصیت قابل تنفس یا همان ضد تعریق بودن برای فصول گرم سال بسیار ایده‌ال است.قیمت کتان از ترگال کمی بالاتر است، اما به دلیل ظاهر زیبایی که دارد، بسیاری از مهندسین ترجیح می‌دهند از آن بیشتر استفاده کنند.

کجراه

کجراه با داشتن پارچه‌ای بسیار محکم و مقاوم یکی از پرفروش‌ترین‌ها بوده و مهندسین زیادی از آن استفاده می‌کنند. همچنین در برابر آسیب‌های خارجی و سایش برای محیط‌های پرتنش خیلی مناسب هستند. مهندسینی که در محیط‌های خطرناک کار می‌کنند و این نیاز را در خود می‌بینند که باید بیشتر مراقب باشند، از این نوع لباس مهندسی استفاده می‌کنند.

مدل‌های لباس کار مهندسی شیک

لباس کار مهندسی به دلیل اهمیت آن برای مهندسین همیشه با طرح‌های شیک و امروزی دوخته می‌شوند.لباس مهندسی معمولا شامل لباس کار یکسره، لباس کار دو تکه، لباس کار دوبنده، کاپشن و شلوار و کت و شلوار می‌شود که بسته به نوع استفاده دارای ویژگی‌ها و قابلیت‌های متعدد هستند.

چگونگی خرید لباس کار مهندسی  از ایمن نام

برای خرید از ایمن نام (imennam) ابتدا وارد سایت شده و لباس کار مهندسی را انتخاب کنید.در اینجا با طیف گسترده‌ای از طرح و مدل مواجه می‌شوید. ابتدا باید مدل و طرح مورد نظر خود را انتخاب کرده و بعد از مقایسه، مدل انتخابی خود را خرید کنید.همچنین برای خرید‌های عمده و گرفتن تخفیف می‌توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.