لباس کار یکسره


لباس کار یکسره یکی از محبوب‌ترین لباس‌های کار حرفه ای در بین  مکانیک‌ها، کارگران صنعتی، تعمیرکاران و … می‌باشد.لباس یکسره به خاطر اینکه به صورت سراسری از کل بدن افراد محافظت می‌کند خیلی محبوب شده است.لباس کار یکسره از کل بدن فرد محافظت می‌کند و این باعث می‌شود راندمان وی بالاتر از بقیه شود. لباس کار یکسره برای تمامی شرایط خاص قابل استفاده است.لباس کار یکسره و به خصوص لباس کار خلبانی باید ویژگی‌های خاصی داشته باشند که فرد استفاده کننده بدون مشکل بتواند ساعت‌ها از آن استفاده کنند.

ویژگی‌های لباس کار یکسره

ویژگی‌های اصلی لباس کار یکسره و لباس کار خلبانی مقاومت بالای آنها در برابر پارگی و سایش است. همچنین انعطاف‌پذیری و راحتی این لباس‌ها باعث شده مشاغل زیادی از آن استفاده کنند.به صورت کلی لباس کار یکسره طوری طراحی شده است که آزادی عمل زیادی به استفاده کننده بدهد و راندمان کاری وی را بالا ببرد.

جنس لباس کار یکسره یا لباس کار خلبانی

معمولا لباس کار یکسره از پارچه‌هایی دوخته می‌شوند که بسیار مقاوم باشند.در ایران لباس کار یکسره و لباس کار خلبانی از پارچه کجراه، کتان، پارچه فلامنت و لباس‌های یکسره ایمنی از پارچه‌های نسوز، ضد اسید و خورنده و در برخی از کشورهای پیشرفته از پارچه‌های مموری و … دوخته می‌شوند.بسته به نوع استفاده از لباس کار یکسره، جنس پارچه آن مشخص می‌شود. برای مثال برای محیط‌هایی که پرسنل با مایعات سروکار دارند از لباس یکسره ضد آب باید استفاده شود.

نکات مهم در هنگام خرید لباس کار یکسره

قبل از خرید لباس کار یکسره باید به نوع پارچه‌، تنوع در سایز بندی، توری عرق‌گیرف نوع دوخت دقت کنید.هر یک از پارچه‌هایی که گفتیم برای گروهی از فعالیت‌های حرفه‌ای مناسب هستند. حتما بر اساس نوع کاربری، جنس پارچه را انتخاب کنید.لباس کار یکسره باید برای پرسنل بسیار مناسب باشد، یعنی تنگ یا گشاد نباشد و از انعطاف‌پذیری بالایی هم برخوردار باشد. اگر لباس تنگ باشد،‌ فرد را خسته می‌کند و اگر گشاد باشد،‌ ممکن است در محیط‌های صنعتی فرد را دچار حادثه کند.اگر پرسنل شما در محیط‌های گرم‌ کار می‌کنند و یا فعالیت فیزیکی شدیدی دارند،‌ توری عرق‌گیر در لباس کار یکسره بسیار حیاتی است.لباس کار یکسره باید دوخت خیلی خوبی داشته باشد تا بتواند ماه‌ها بدون پارگی درزها کار کند.

مزایای استفاده از لباس کار خلبانی

  • حفاظت در برابر سرما، آلودگی، آتش و پارگی و ساییدگی
  • فرد را آراسته و منظم نشان می‌دهد.
  • راحتی و آزادی عمل 
  • دمای بدن را در فصل گرما خنک و در فصل سرما گرم نگه می‌دارد.

لباس کار یکسره مناسب چه افرادی است؟

افرادی که در مشاغل صنعتی ( مانند مکانیکی، جوشکاری، نجاری، کارگران کارخانه‌ و …)، مشاغل خدماتی (مانند آتش‌نشانی، پلیس، پزشکان و پرستاران و …) مشاغل نیمه صنعتی (نقاشی ساختمان، دکوراسیون،‌برق‌کاری، لوله‌کشی، تعمیرات و تاسیسات و … )و محیط‌های آموزشی مثل کارگاه‌های آموزشی دانشگاه‌ها و مدارس و … همه روزه از لباس کار یکسره استفاده می‌کنند.

قیمت لباس کار خلبانی

قیمت لباس کار خلبانی بر اساس تمام ویژگی‌هایش متفاوت است. اصلی‌ترین عامل تعیین قیمت در لباس کار خلبانی نوع پارچه و نوع دوخت آن است.

نحوه خرید لباس کار یکسره از ایمن نام 

برای خرید از ایمن نام (imennam) ابتدا وارد سایت شده و سپس منوی بالا=>لباس کار=>لباس کار یکسره را انتخاب کنید.در اینجا با طیف گسترده‌ای از طرح و مدل مواجه می‌شوید. ابتدا باید مدل و طرح مورد نظر خود را انتخاب کرده و بعد از مقایسه، مدل انتخابی خود را خرید کنید.همچنین برای خرید‌های عمده و گرفتن تخفیف می‌توانید با کارشناسان ما در تماس باشید