پیش بند آشپزخانه

پیش بند آشپزخانه یکی از مهمترین و ضروری‌ترین پوشش‌هایی است که تمام افراد شاغل در آشپزخانه‌ها باید از آن استفاده کنند. پیش بند آشپزخانه به شما کمک می‌کند در هنگام کار در آشپزخانه همیشه لباس‌ کار تمیزی داشته باشید و همیشه تمیز بمانید. پیش بند آشپزخانه از ریختن انواع مایعات و روغن بر روی شما جلوگیری کرده و در عین حال باعث زیبایی و حرفه‌ای بودن شما نیز می‌باشد. در اینجا به عوامل موثر در قیمت و خرید پیش بند آشپزخانه می‌پردازیم.

انواع پیش بند آشپزخانه

قبل از استعلام قیمت و خرید پیش بند آشپزخانه باید با انواع آن به خوبی آشنا شوید.

پیش بند ساده

این نوع پیش بند از یک تکه پارچه ساده در اندازه های مختلف تشکیل شده است و پوشش کاملی را برای قسمت جلویی بدن ایجاد می کند. پیش بند های ساده معمولا از پارچه‌های بسیار مقاوم مانند ترگال، کجراه و تترون دوخته می‌شوند که برای استفاده در آشپزخانه عالی هستند.

پیش بند دکمه دار

این نوع پیش بند دکمه‌هایی در قسمت یقه و کمر دارند که  باعث می‌شود راحت‌تر پوشیده و در آورده شوند.

معمولا از پارچه های نخی و پلی استری دوخته شده و برای آشپزی و پخت و پز مناسب می‌باشند.

پیش بند سرهمی

این نوع پیش بند تمام قسمت جلویی و پشتی بدن را  کاملا می‌پوشاند. پیش‌بند‌های سرهمی معمولا از پارچه های ضد آب مثل پارچه شمعی بارانی دوخته می‌شوند که برای آشپزخانه‌های خیلی بزرگ، رستوران‌ها و ظرفشویی صنعتی بسیار مناسب است.

پیش بند آستین دار

این نوع پیش‌بند فقط در قسمت جلویی لباس قرار می‌گیرد که دارای آستین نیز هست. بیشتر برای جاهایی کاربرد دارد که احتمال کثیف‌شدن بیشتر است. پیش‌بند‌های آستین دار معمولا از پارچه های نخی هستند و برای شیرینی پزی، نقاشی، ظرفشویی، قصابی و امثال آن مناسب هستند.

پیش بند جیب دار

این نوع پیش‌بند در قسمت جلویی یا پهلو دارای تعدادی جیب است که از آن برای نگهداری لوازم آشپزی مانند قاشق، چاقو، دستمال و دستگیره استفاده می‌کنند. پیش‌بند‌های جیب دار معمولا از پارچه های ترگال و کجراه دوخته شده و برای آشپزخانه‌های حرفه‌ای از آن استفاده می‌شود.

خرید پیش بند آشپزخانه 

برای خرید پیش بند آشپزخانه، نکاتی وجود دارد که حتما باید به آنها توجه کنید. قبل از هر چیز پیش بندی را انتخاب کنید که با دوام بوده و بر اساس کاری که قرار است برای شما انجام دهد از جنس مناسبی برخوردار باشد. پیش بند آشپزی باید بسیار راحت باشد تا بتوانید به راحتی کارهای خود را در آشپزخانه انجام دهید.

قیمت پیش بند آشپزخانه در ایمن نام 

قیمت پیش بند آشپزخانه در فروشگاه ایمن نام (Imen nam) به عوامل مختلفی مانند نوع، جنس و کارایی آن بستگی دارد. در ایمن نام، شما می‌توانید انواع پیش بندها را با قیمت‌های رقابتی و تضمین کیفیت پیدا کنید. قیمت‌ها معمولا بر اساس نوع پارچه استفاده شده و نوع دوخت بسیار متغیر است، اما ایمن نام تلاش می‌کند بهترین محصولات را با مناسب‌ترین قیمت‌ها ارائه دهد تا هر خریدار بتواند بهترین انتخاب را داشته باشد.

برای خرید ابتدا تمام مدل‌ها را به صورت کامل بررسی کرده و در نهایت یکی را انتخاب کنید. برای سفارش عمده و استفاده از تخفیف حتما با کارشناسان ما تماس بگیرید.